סיימו את שנה”ל במופע קולולם

מסיבות לציון סיום שנה"ל התקיימו בבתי הספר ובגני רשת החינוך של חב"ד.

בהנהלת רשת החינוך  של חב"ד  באשקלון  מציינים בסיפוק רב את סיומה המוצלח של שנה"ל תשע"ח בה למדו כ1600 תלמידים ותלמידות  מכלל שכונות העיר.

מסיבות מקוריות ומושקעות לסיום שנה"ל  ובהשתתפות התלמידים וההורים התקיימו בכל אחד מ20 גני הילדים ובבתי הספר היסודיים והתיכוניים.

מסיבת הסיום של ביה"ס היסודי "אור מנחם"  התקיימה במתנ"ס  וולדנברג  בהשתתפות התלמידים ובני משפחה. בסימן "תרגלנו התרגלנו"- לפעול לפי שבעת הכללים של אנשים אפקטיביים.  במהלך המסיבה הציגו התלמידים בסרטון את הנושא בו  עסקו ותרגלו במהלך השנה, לסיום עלו  התלמידים לבמה  ושרו את שיר  הנושא שתרגלו.  כמו"כ נערכה חלוקת תעודות הוקרה ופרסים  לתלמידים אשר שיננו משניות ותניא  בעל פה .

תלמידות תיכון "אור חיה" חגגו את מסיבת  סיום שנת הלימודים והמעבר  הצפוי  בקרוב  לבית הספר התיכון  החדש  והמפואר שנבנה  בשכונת נווה אילן.  התלמידות והאימהות נהנו מתיאטרון פלייבק   מקצועי, כיבוד עשיר וחלוקת תעודות הצטיינות.

הישיבה הראלית ציינו את סיום שנה"ל בלימוד אבות ובנים, בקטעי מוזיקה ובחלוקת תעודות ההצטיינות. בדבריהם, הדגישו  רבני הישיבה  את  חשיבות ההקפדה על אורח חיים  יהודי חסידי גם בזמן החופשה.

בבית הספר היסודי ממ"ד חב"ד   "אור חיה" חגגו את סיום שנה"ל בדרך מקורית וחווייתית.    התלמידות  והאימהות  התכנסו בכיתות הלימוד שהפכו "לחדרי בריחה" מאתגרים, שבסיומן  יצאו כולן לחצר  ומאות התלמידות ביצעו מופעי  מחול מקצועיים.  רגע השיא היה במופע  קולולם – שירת המונים  של תלמידות, אימהות  ומורות שהתקיים בחצר בית הספר ושופץ  לאחרונה ע"י עיריית אשקלון.

הרב מנחם ליברמן שליט"א -יו"ר חב"ד אשקלון ורב הקהילה  השתתף במסיבות סיום שנה"ל ובירך את תלמידי רשת חב"ד, בני משפחותיהם ואת הצוותים החינוכיים  העושים עבודת קודש במהלך השנה. לדבריו, רשת חינוך חב"ד  נמצאת בצמיחה מתמדת אודות לשילוב חדשנות טכנולוגית יחד עם ערכי היהדות והחסידות.

 

שתף לחברים

שתף