מנהל מכללת ”בית רבקה” ביקר במוסדות חב”ד אשקלון

השליח הראשי, הרב מנחם ליברמן, אירח במוסדות החינוך של חב"ד אשקלון את מנהל מכללת "בית רבקה" - הרב משה חפר - וצוות הניהול של המכללה.

השליח הראשי, הרב מנחם ליברמן, אירח במוסדות החינוך של חב"ד אשקלון  את מנהל מכללת "בית רבקה" -  הרב  משה חפר -  וצוות   הניהול של המכללה.

הרב חפר וצוותו בליווי הרב ליברמן והרב שרון כהן, ביקרו במגמת ארכיטקטורה שבמכללה המקצועית של חב"ד אשקלון וצפו בשיעור אדריכלות עיוני ובעבודת פרקטיקה מעשית.

כמו"כ, ערכו האורחים  סיור במבנה החדש, המפואר והממוגן  של בית הספר התיכון "אור חיה", שבנייתו מסתיימת בימים אלו.   בשנה"ל תשע"ט תלמדנה אי"ה תלמידות תיכון "אור חיה" וגם תלמידות  כיתות יג' - יד' שבמסגרת מכללת חב"ד אשקלון במבנה החדש.

היעד הבא בביקור,  היה קמפוס חב"ד "אור מנחם".  האורחים התרשמו  מהיקף העשייה במעבדות החשמל, המחשבים והרובוטיקה ומהבניה המתבצעת במקום- תוספת של כ1000 מ"ר של כיתות לימוד ממגונות.

באסיפת הסיכום, הביע הרב חפר את התפעלותו ממוסדות  החינוך של חב"ד אשקלון בהם מתחנכים למעלה מ1600 תלמידים ותלמידות כ"י, ומהיקף התפתחות המוסדות, המעיד על חינוך איכותי, מקצועי וחסידי.

 הרב ליברמן ציין כי הצלחת מוסדות החינוך הינה הודות לצוותי הנהלה והחינוך שרובם ככולם בוגרי מכללת "בית  רבקה".  הרב ליברמן ציין את הצורך והמחסור במחנכות מקצועיות לגיל הרך האמונות על שיטת חינוך חב"ד.  

 

שתף לחברים

שתף