תלמיד חב”ד אשקלון קיבל את פרס משרד החינוך

יצחק מלמד, תלמיד כיתה ט’ בישיבה הראלית "אור מנחם" חב"ד אשקלון, נבחר לתלמיד המצטיין מכלל תלמידי בתי הספר העל -יסודיים ברחבי הארץ על הישגיו המיוחדים בתחום לימודי הקודש ולימודי מתמטיקה.

יצחק מלמד, תלמיד כיתה ט'  בישיבה הראלית "אור מנחם" חב"ד  אשקלון,  נבחר לתלמיד המצטיין  מכלל תלמידי בתי הספר העל -יסודיים ברחבי הארץ על הישגיו המיוחדים בתחום לימודי הקודש ולימודי מתמטיקה.

בכנס מנהלי מערכת החינוך שהתקיים  בבניני האומה בירושלים, בהשתתפות מאות רבות של מנהלי בתי הספר מכלל המחוזות, מפקחי בתי הספר, אנשי חינוך ואקדמיה והנהלת משרד החינוך,  חולקו תעודות הצטיינות למורים מובילים ולשלשה תלמידים מצטיינים מעוררי השראה מכלל מאות אלפי תלמידי העל- יסודי .

מנחה האירוע, מר ג'קי לוי הזמין לעלות לבמה את יצחק מלמד-תלמיד ישיבת חב"ד יחד עם אביו ר' גדליה ויו"ר מוסדות חב"ד באשקלון הרב מנחם ליברמן שליט"א לקבל את  פרס הצטיינות על הישגיו הלימודים המרשימים תוך התמודדות עם אתגרים מורכבים.

לפני הענקת התעודה, הוקרן סרטון ווידיאו שפתח צוהר לייחודיותה של ישיבת  חב"ד אשקלון, המשלבת לימודי קודש יחד עם לימודים כלליים.

למול מאות אנשי החינוך הודה התלמיד יצחק מלמד על הפרס המרגש שקיבל ושיתף את הנוכחים בדרך החינוכית חסידית בה מתחנך על פי דרכו  והוראותיו של  הרבי מליובאוויטש.

 פרופסור אנדריאס שלייכר,  המכונה "שר החינוך של העולם" ומנהל מבחני "פיזה" במדינות המפותחות,  נשא את הנאום המרכזי בנושא השינויים והתמורות בעולם החינוך כתוצאה מההתפתחות הטכנולוגית.  בסיום דבריו,  הוזמן הרב מנחם ליברמן להביא את דעת התורה  בעניין ההתפתחות הטכנולוגית.  בדבריו, המשיל הרב ליברמן  את הכלים הטכנולוגים למטה בידו של משה רבינו שהפך לנחש,  כמשל על השימוש הנכון בכלים הטכנולוגיים.

הרב גדליה מלמד – אביו של התלמיד המצטיין  מדגיש כי תעודת ההוקרה שניתנה ליצחק הינה תעודת הוקרה לחינוך האיכותי של מוסדות חב"ד באשקלון,  למנהל הישיבה הרב מרדכי אילרוב, לצוות הרבנים שמתמסרים  באופן אישי ומעניקים לכל תלמיד כלים ויכולות לקבוע את מציאות החיים ולא להיגרר אחריה. אני שמח שגרמנו  לקידוש ה' והבאנו כבוד לחינוך חב"ד ולעיר אשקלון.

שתף לחברים

שתף