הכרת הטוב בכנס הנשים השנתי

השתתפות שיא של נשות אשקלון בכנס השנתי לזכרה של הרבנית חיה מושקא ע"ה אשת הרבי מליובאוויטש

הכרת הטוב בכל שלב בחיינו, היה  הנושא המרכזי בכנס הנשים השנתי של נשות אשקלון שאורגן  ע"י המחלקה לתרבות יהודית בראשות מר שרון אלמליח, והתקיים בהיכל התרבות לזכרה של הרבנית חיה מושקא  ז"ל אשת הרבי מליובוויטש.

 

כבר בשלב מוקדם נמכרו כל כרטיסי הכניסה לאולם, בערב האירוע נשארו מקומות ביציע בלבד.  בכניסה להיכל התרבות  קיבלה כל משתתפת שקית שי ופרח אישי.  התוכנית הייתה מושקעת, מקצועית ומגוונת. בקטעי מחול ודרמה בביצוע מקורי, בשילוב מסך ובמה  ובסיפור אישי מרגש  של אם  הממתינה תקופה ארוכה לפרי בטן, ובברכת הרבי מליובוויטש זכתה לילדים,  הועבר המסר של חשיבות הכרת הטוב.  סרטון פגישתה עם הרבי מליובוויטש הוקרן על הבמה והפתיע את המשתתפות ואת האם עצמה. 

 

 יו"ר חב"ד אשקלון  ורב הקהילה הרב מנחם ליברמן שליט"א בירך את הנשים וסיפר על דמותה של הרבנית חיה מושקא  ע"ה  שבאה לידי ביטוי  בצניעותה, חכמתה ועמידתה לימין בעלה- הרבי מליובאוויטש.

המשנה לראש העיר מר שי עמירה בירך את המשתתפות בכנס המסורתי המתקיים כבר 30 שנה מאז פטירתה של הרבנית.

 

המרצה הפופולרי הרב יחיאל קוצר הסביר באריכות  ובטוב טעם את חשיבות הכרת הטוב כמקור לשפע ברכה  והצלחה לכל לבני המשפחה.

 

מופע מוזיקלי מעצים, של אמונה ובחירה בחיים של הזוג אליעזר ושרה רוזנפלד -שפגשו את השכול יותר מפעם אחת, ריגש עד דמעות את המשתתפות.  במעבר חד,  עלתה לבמה הסטנדאפיסטית מיכל לויטין שהצחיקה את קהל המשתתפות במספר סצנות מהחיים סביב הנושא של  הכרת הטוב..

 

הכנס השנתי שנערך בחסות ראש העיר בפועל  מר תומר גלאם  והופק ע"י המחלקה לתרבות יהודית ונשות חב"ד, מהווה שיא בפעילות ארגון נשות  חב"ד אשקלון במהלך השנה כולה.

 

צילום: תומר שונם הלוי

שתף לחברים

שתף