חיוך של אור

בחב"ד אשקלון נערכים למבצע חלוקת צעצועים לילדים המאושפזים במהלך חג החנוכה

בחג החנוכה יחלקו מתנדבי אגודת חב"ד אשקלון מאות רבות של משחקים יקרי ערך לילדים המאושפזים  בבתי רפואה ובמוסדות חינוך לילדים בעלי צרכים מיוחדים ברחבי הארץ.  הפרויקט "חיוך של אור"  מתקיים בשיתוף פעולה  של  חב"ד אשקלון וארגון כולל חב"ד העולמי.  

בחב"ד אשקלון עמלים בימים אלו על השלמת הפרויקט המיוחד שדורש הערכות לוגיסטית גדולה גיוס המשאבים ותאום מול מספר רב של גורמים.

"המוטו של הפרויקט הוא לשמח את הילדים שמאושפזים בחג החנוכה.  מלבד החוויה הלא נעימה שבאשפוז, הילדים חשים כי הפסידו את שמחת החנוכה וחוויות החג. חלוקת הצעצועים מביאה לילדים  שמחה גדולה", אומרים בהנהלת חב"ד אשקלון.

 מכתב שנשלח למשרדי חב"ד ע"י א.  פ. –אימא לילדה שהייתה מאושפזת בחג החנוכה אשתקד, נכתב:  "הרב  ליברמן וכל הצוות של חב"ד  דאגו שהילדים במחלקה יקבלו צעצועים יוקרתיים  בשווי של מאות שקלים, גם אחרי שהמסיבות הסתיימו נשארו הילדים המאושפזים עם מתנה ענקית ויקרה שהקלה עליהם במעט את הקושי שבאשפוז".

במצוות הרבי מליובוויטש, להביא את מצוות ושמחת החג לכל אחד ואחד, רבני חב"ד ומתנדבים יבקרו במהלך חג החנוכה בבתי אבות,  בבתי רפואה , בסיסי צה"ל ובתחנות כוחות הביטחון וההצלה  להדלקת נרות חנוכה  וחלוקת סופגניות.  הדלקות נרות חנוכה יתקיימו גם בחוצות העיר ובמרכזים ההומים.  להצטרפות ולהתנדבות: לפעילות חנוכה  08-6754913

לתרומות באתר המאובטח של חב"ד אשקלון לחץ כאן

    

 

שתף לחברים

שתף